Select Page

Gokkast Reel Rush van NetEnt: 3125 Ways to Win

NetEnt’s Reel Rush gokkast heeft de retro graphics van een jaren 80 videospel als Super Mario Bros. Het fruitspel oogt eenvoudig, maar het is enigszins uniek: de rollen zijn namelijk niet direct helemaal te zien. Hier geldt dat bij winst, steeds meer symbolen op de rollen verschijnen, en jij dan nog meer winkansen hebt!

Maar hoe speel je Reel Rush? De Reel Rush gokkast heeft als basis een speelveld van vijf rollen. Het speelveld wordt groter naarmate je vaker wint. De ‘Ways to win’ kunnen in dit spel oplopen tot maar liefst 3125. Het minimale aantal symbolen die je per rol ziet zijn er vijf, maar wil je graag exact begrijpen hoe je het spel speelt, lees dan snel verder:

  • Symbolen & Features Reel Rush Gokkast
  • Spelregels Gokkast Reel Rush
  • Gokkast Reel Rush versus Reel Rush 2
  • Over Netent
  • Voordelen van Reel Rush
  • Is Reel Rush betrouwbaar?
  • Waar kan ik Gokkast Reel Rush spelen?
  • Hoe kan ik Gokkast Reel Rush Online direct spelen?
  • Reel Rush Mobiel spelen
  • FAQ
  • Tot Slot
Gokkast Reel Rush

Top 6 legale Nederlandse casino's

We wijzen je graag de weg in onze top 6 van de Nederlandse casino's met een vergunning voor online casino aanbod. Bij ons vind je onafhankelijke reviews.

5 stars casino

giftbox white

Snel - betrouwbaar

White spins

Slot Games

LEES ONZE REVIEW

5 stars casino

giftbox white

 

1300+ games

White spins

 

Directe uitbetaling

LEES ONZE REVIEW

5 stars casino

giftbox white

 

Storten met iDeal

White spins

 

Bookmaker & Casino

LEES ONZE REVIEW

5 stars casino

giftbox white

Sportsbook

White spins

Slot Games

LEES ONZE REVIEW

5 stars casino

giftbox white

 

Poker

White spins

 

Casino&Sports

LEES ONZE REVIEW

5 stars casino

giftbox white

 

Super Odds

White spins

 

Bookmaker & Casino

LEES ONZE REVIEW

Wij raden aan om alleen bij online casino's en bookmakers te wedden die een vergunning hebben van de KSA om legaal casino en sportwedden aan te bieden.

Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+

Legaal zijn Golrdrun Casino, Betnation, ComeOn!, Unibet, Casino 711, Circus Casino, Postcode Games, Flash Casino, ZEturf, ZEbet, Kansino, BetCity, Bet365, BinGoal, GGPoker, Tombola, LiveScore Bet, Fair Play Online, TOTO Casino&Sport, Jack's Casino, 777Casino en Holland Casino Online.

18+ speel bewust - verantwoord spelen - Voorkom spijt, Stop op tijd, 18+

Symbolen & Features Reel Rush Gokkast

NetEnt heeft met Reel Rush iets heel speciaals neergezet, en dit is te danken aan het afwijkende speelveld in deze spannende game. Bij Reel Rush speel je – hoe verder je komt – steeds meer winmanieren vrij en dat maakt het een gewild spel. De Reel Rush mag gerust een Hit & Run gokkast genoemd worden.

Probeer met zeker niet meer dan € 30 à € 40 de Bonus te bemachtigen en pak dan direct je biezen. Lukt het je niet deze Bonus vrij te spelen met jouw van tevoren bepaalde budget, dan pak je net zo goed je biezen! Het is namelijk heel verleidelijk om maar door te blijven spelen op deze unieke gokkast.

SpelontwikkelaarNetent
Min. inzet€ 0,50
Max. inzet€ 100
(Progressieve) JackpotNee
Scatter SymboolJa
Wild SymboolJa
Rollen5
RTP97
Maximale uitbetaling€ 96.240
Jaar van lancering2013
Winlijnen45 tot 3125
BonusspelJa
Free SpinsJa
MultiplierJa
VolatiliteitMedium hoog
Reel Rush gokkast

De symbolen met de hoogste waarden zijn de fruitsymbolen, terwijl de zuurtjes lagere uitbetalingswaarden hebben. Voordat je begint, kun je links onderin het spel enkele aanpassingen maken onder Geavanceerde Instellingen, je kunt hier o.a. aangeven hoeveel rondes je eventueel automatisch wilt Spinnen, vanaf 10 Spins tot 1000 Spins.

Reel rush spin

Voordat wij de Bonus vrijspeelden waren we al € 280 verder, maar we kregen wel € 320 uitbetaald in het Bonusspel, vervolgens vergokten we in hetzelfde spel nog € 120, om in het 2e Bonusspel 1700 coins ter waarde van € 0,10 te winnen, € 170 dus.

We hebben deze winst gepakt (Hit & Run!) en zijn uiteindelijk met € 90 winst dik tevreden.

reel rush bonus

Het is echter wel even slikken dat je zo snel honderden euro’s verspeelt, wees daar voorzichtig mee. Je begint met een basis speelveld van 13 vakjes, de resterende 12 met een grote letter ‘R’ moet je via Re-spins weten vrij te spelen. Zo ziet het Reel Rush speelveld speelveld er in de basis uit:            

reel rush wild symbool

Het Wild Symbool verschijnt op rol 2, 3, 4 en 5 in het basisspel, verdien je Free Spins dan kun je op 3125 winlijnen winnen.

reel rush free spins

Na een 5e Re-Spin met winnende symbolen krijg je 8 Free Spins, en het speelveld opent zich maximaal! Je wint met het open speelveld gegarandeerd een aantal coins! Vervolgens begint het spelletje weer opnieuw, met slechts 13 open vakjes.

Uitbetalingen

Elk symbool betaalt anders uit en een uitbetaling hangt dus niet alleen van een bepaalde combinatie symbolen af, maar ook van jouw inzet. Bij elke Spin zet je minimaal 50 credits in, je regelt het aantal credits met de Niveau button. Je kunt de credits verhogen tot 500. Je kunt ook de Muntwaarde aan deze credits geven: van € 0,01 tot € 0,20.

Symbolen

SymboolCredits winnende combi met 3 vruchtenCredits winnende combi met 4 vruchtenCredits winnende combi met 5 vruchten
Aardbei102501000
Ananas10150500
Citroen10100250
Kiwi1075200
Druif1060150
Pruim1050100
Zuurtje (alle kleuren)51550

 

Je speelt dus minimaal voor 50 credits met een waarde van € 0,01 = € 0,50, en maximaal voor 500 credits met een waarde van € 0,20 = € 100. Het WILD symbool verschijnt niet op de eerste rol, het is de Joker in het spel en kan alle symbolen vervangen, de WILD verhoogt dus altijd jouw winkans.

Spelregels Gokkast Reel Rush

De Reel Rush gokkast heeft vijf rollen met tien Niveaus aan coins per Spin. Je geeft jouw coins – zoals we eerder al schreven – een waarde mee: van € 0,01 tot € 0,20. Wanneer je het spel start en begint met spinnen zijn er slechts dertien vakjes met symbolen geopend, en heb je de kans om op 45 manieren te winnen. Later in het spel kun je bij Reel Rush zelfs op 3125 manieren winnen.

Drie of meer dezelfde soorten symbolen op elke positie van links naar rechts in het speelveld, is een winnende combi. Zo’n winnende combinatie activeert één tot vijf Re-spins, waarbij er bij iedere Re-spin twee extra vakjes op de rollen worden geopend: jouw winstkansen kunnen steeds groter worden!

Naarmate jouw spel vordert, zouden je winsten dus hoger en hoger kunnen worden, maar dat betekent vaak wel dat je in het begin eerst coins zult verliezen. De minimale inzet bij de Reel Rush gokkast is met € 0,50 best pittig. Je spel begint dus met 45 ‘ways to win’, maar ben je een geluksvogel en maak je vijf winnende combi’s achter elkaar? Dan zouden jou de 3125 ‘ways to win’ kunnen overkomen.

Begint je adrenaline level al te stijgen? Niet zo gek, want je kunt nu flink wat coins verdienen! Houd er wel rekening mee dat je soms de Free Spins Bonus niet haalt, dan begin je de volgende Spin gewoon weer met 45 ‘ways to win’. Deze game heeft verder een eenvoudig, maar vrolijk uiterlijk, je verwacht niet direct dat zo’n game een verrassing voor je in petto heeft, als het uitbreiden van de winlijnen.

Je wordt soms bedolven onder de Re-spins, deze zijn dan ook het meest interessante deel van dit spel; hoe meer winnende combinaties jij haalt, hoe meer winmanieren jij bij Reel Rush vrijspeelt. Met een aantal Re-spins kun jij uiteindelijk alle duizenden winmanieren vrijspelen. De vijf rollen bestaan uit minimaal 13 en maximaal 25 vakjes. We laten je in de onderstaande tabel zien bij hoeveel Re-spins je welk aantal ‘ways to win’ vrijspeelt:

Re-spinWays to win
1e135
2e405
3e675
4e1125
5e1875
6e3125

 

Bij de zesde Re-spin ontvang je nog eens acht gratis Bonus Spins, op het complete speelveld van 25 vakjes, waarbij je grote prijzen kunt winnen. In tegenstelling tot andere gokkasten speel je deze bij Reel Rush niet vrij door Bonus symbolen te spinnen, maar door vijf winnende Re-spins te draaien.

Gokkast Reel Rush versus Reel Rush 2

NetEnt heeft ook een opvolger van de Reel Rush gokkast ontwikkeld: de Reel Rush 2, met praktisch het hetzelfde vijf rollen design als de Reel Rush 1. Ook hier maak je kans op de bekende 3000+ winmogelijkheden. De symbolen komen overeen met de 1e versie van Reel Rush, je minimum inzet is bij versie 2 echter lager, € 0,20 en maximaal € 40 per Spin. De RTP ligt met 96,58% ook wat lager.

reel rush 2

Twee spellen lijken dus enorm veel op elkaar, maar wat zijn nu de verschillen tussen Reel Rush 1 en Reel Rush 2? Bij Reel Rush 2:

  1. ligt de minimale en maximale inzet lager
  2. spaar je tijdens het basisspel Tokens
  3. zijn er tijdens je eerste Spin 15 manieren om te winnen, i.p.v. 45
  4. zie je links van het speelveld de Super Tokens meter en rechts de Free Spins meter
  5. rijdt onderaan het speelscherm – tijdens het spelen – een treintje, waarop symbolen langskomen, als o.a. een kanon, een X% symbool, of een hartje
  6. blaast het kanon de letter R weg voor je, zodat er meer speelvakjes openen
  7. zijn er extra WILDS
  8. is het uiterlijk van de symbolen iets veranderd
  9. kun je tegen betaling van 2000 Tokens de Super Free Spins gebruiken
reel rush 1 versus 2

Over NetEnt

Deze geweldige Zweedse spelontwikkelaar heeft de laatste jaren flinke concurrentie ondervonden van nieuwe, uitmuntende providers als o.a. Play’n GO en Big Time Gaming.

Doordat CEO Eriksson In 2018 ontslagen werd, kwam de charmante zakenvrouw Therese Hillman voor hem in de plaats, van haar werd verwacht de tegenvallende resultaten van de afgelopen jaren weer op te krikken.

Toch werden 2018 en 2019 echter zware jaren voor NetEnt. In 2019 besloot Netent Red Tiger Gaming te kopen, en kreeg hiermee toegang tot de Megaways licentie. Het plan was om van hun eigen Videoslots Megaways spellen te maken, en zo ontstonden o.a. de spellen Piggy Riches Megaways, Gonzo’s Quest Megaways en Dazzle Me Megaways.

In 2020 kocht het alom bekende Evolution Gaming NetEnt op, de bedrijven ontwikkelden gezamenlijk Gonzo’s Treasure Hunt: een unieke combi van een Videoslot met een Live casinogame. Niet veel later, begin 2020, besluit Therese Hillman het bedrijf te verlaten.

NetEnts gokkasten betalen over het algemeen ook meer uit dan die van andere providers, de RTP ligt hier tussen de 96,6% en 98%, met een uitschieter van 99% bij Mega Joker. Toch draait het bij NetEnt niet alleen om Videoslots: natuurlijk, na de fusie hebben zij het Live casino gedeelte overgedragen aan Evolution Gaming: de absolute topper op dat gebied. NetEnt ontwikkelt echter wel zelf zijn tafelspellen als Poker en Roulette games.

NetEnt Casino Bonus

Wanneer je een account aanmaakt bij een Online casino met NetEnt spellen, krijg je meestal een mooie Welkomstbonus. Deze Bonus geeft je vaak 100% van jouw eerste storting terug en een aantal Free Spins. Veel van deze Free Spins zijn bedoeld om op Videoslots van Netent te gebruiken.

Het allerbekendste spel voor Free Spins is het wereldberoemde Starburst, maar ook Jack and the Beanstalk of Twin Spin. Wist je trouwens dat Starburst daardoor het meest gespeelde Videoslot ter wereld is? De graphics en sounds van deze vijf reels slot zijn echt mooi, en de Expanding Wilds zorgen voor lekker veel spannende momenten. Echter heeft NetEnt nòg veel meer enorm gewilde games ontwikkeld, en dat is ook de reden van serieuze Online casino’s om NetEnt games aan te bieden.

Voordelen van Reel Rush

Wat wij vooral leuk vinden aan Reel Rush is de compleet diverse speelwijze, in vergelijking met andere Videoslots. Het is dan ook een welkome afwisseling na een tijdje de geijkte Videoslots gespeeld te hebben. Maar heeft deze kleurige Reel Rush gokkast nog andere voordelen?

Wij hebben er een paar voor je gevonden:

  • Reel Rush is een NetEnt spel, dus eerlijk
  • 5 Reels met elk 5 vakjes, maar een compleet ander speelveld
  • spannende Spins en superveel Re-spins
  • Het lekker hoge uitbetalingspercentage van 97 %
  • 3125 diverse manieren om te winnen
  • Reel Rush 2 is beschikbaar voor de fans

Is Reel Rush betrouwbaar?

Laten we ermee beginnen dat NetEnt zijn Online casino’s zelf uitkiest; deze gigant in het ontwikkelen van casino games gaat niet zomaar met elk willekeurig Online casino in zee. Men kiest altijd voor legale en betrouwbare Online casino’s, en dat zijn allereerst de casino’s met een solide financiële basis.

Verder moeten deze Online casino’s voorzien zijn van de juiste lokale vergunningen, zoals er in Nederland een KSA-vergunning vereist is voor Online casino’s en bijvoorbeeld in het VK, een vergunning van de British Gambling Commission. Online casino’s zonder vergunning, illegale casino’s dus, daar zal NetEnt geen zaken mee doen.

Jij, als speler, kunt er vanuit gaan dat bij het spelen van een NetEnt spel, je bij een beveiligd en legaal Online casino speelt, waar de RTP strikt willekeurig is en onderheven aan regelmatige controles door derden. Je kunt er ook van uit gaan dat er bij dit casino voorzichtig wordt omgegaan met jouw persoonsgegevens, en dat deze veilig zijn voor eventuele hackers. Reel Rush is dus een betrouwbaar spel.

Waar kan ik Gokkast Reel Rush spelen?

Je kunt Reel Rush spelen in de volgende Online casino’s:

Bij Jack’s Casino Online krijg je als Welkomstbonus 100% van het door jouw gestorte bedrag als Bonus, met een maximum van € 100. Je kunt bij Jack’s terecht voor Live casino spellen, ook Blackjack, Videoslots en Wedden op Sport. Bij Circus Casino Krijg je 100% van het door jouw gestorte bedrag terug als Welkomstbonus tot maximaal € 250. Je speelt hier Live casino games, Blackjack, Videoslots en je kunt Sportwedden.

Casino777 biedt ons dezelfde Welkomstbonus als Circus Casino. De spellen die je hier spelen kunt zijn Tafelspellen, Live casino, Blackjack, Video poker en Videoslots. Voor het Kansino casino geldt hetzelfde, alleen het grote pluspunt hier is dat uitbetalingen binnen 15 minuten plaatsvinden!

Hoe kan ik Gokkast Reel Rush Online direct spelen?

  1. Zoek in jouw favoriete Online casino naar Reel Rush of naar NetEnt games, je zult hun spellen bij bijna ieder legaal casino vinden
  2. Bepaal je inzet: dit is minimaal € 0,50. Kies voor jouw Niveau en pas ook de muntwaarde aan naar jouw smaak
  3. Klik op de groen Spin button om te starten of kies voor Autospin
  4. Hoop op winst, en speel niet te lang door; noch bij winst, noch bij verlies
  5. Bij winst kun je het bedrag uit laten keren via jouw Online casino account, binnen 2-3 dagen zal het dan op je bankrekening staan

Reel Rush Mobiel spelen

De Reel Rush gokkast is 100% aangepast voor mobiele telefoons, je speelt dus met het grootste gemak onderweg op alle iOS of Android smartphones en tablets. De kenmerken van dit spel zijn precies hetzelfde als wanneer je op je PC speelt, omdat de user interface door NetEnt geoptimaliseerd is.

De meeste Online casino’s hebben er al voor gekozen om hun games aan te bieden op mobiele devices. Ook de Reel Rush gokkast speel je eenvoudig in de bus of trein, of op een bankje in het park: jouw speelervaring zal altijd prima zijn.

FAQ – veelgestelde vragen over Reel Rush

Hoe win je bij de Reel Rush Gokkast?

Bij de Reel Rush gokkast behaal je de beste winsten door zo veel mogelijk keren achter elkaar te winnen. Bij elke Re-spin openen er meer vakjes en heb jij een groter speelveld, waardoor het aantal winmanieren automatisch blijft toenemen.

Kun je Reel Rush gratis spelen?

Ja, je kunt Reel Rush gratis spelen zonder eerst geld te hoeven storten en zonder direct lid te worden van een Online casino. Het is erg goed om eerst het spel te leren kennen, zo ben je beter voorbereid wanneer je besluit om het voor echt geld te gaan spelen.

Welke Netent spellen vind je in legale Online casino’s?

Netent heeft honderden Online Videoslots ontwikkeld en er komen geregeld nieuwe spellen bij. Je zult er vele vinden, waaronder altijd de Starburst Videoslot.

Kun je bij Online casino’s Free Spins krijgen voor Reel Rush?

Er zijn casino Welkomtsbonussen waarbij je Free Spins cadeau krijgt, deze Free spins gelden soms ook voor de Reel Rush gokkast.

Waarom is de Reel Rush Gokkast zo aantrekkelijk?

De Reel Rush gokkast is aantrekkelijk vanwege zijn vele Re-spins en zijn veranderende speelveld, waardoor je flink zou kunnen winnen.

Tot Slot

Het is duidelijk: Reel Rush blijft een (aangenaam) buitenbeentje onder de Videoslots, vooral vanwege zijn vermakelijke Features als het constant veranderende speelveld. De vruchten symbolen zijn kleurig, maar nogal hoekig van vorm en daarmee wanen we ons echt stappen terug in de tijd, wat we overigens erg leuk vinden!

Het spel zweept bij elke winst het muzikale ritme op, waardoor de spanning nog hoger oploopt. De 97% Return to Payer is in dit spel meer dan een prettige bijkomstigheid, want tel uit je winst met 3125 winmanieren, met wat geluk. Door deze vele winmanieren is Reel Rush is een zeer populair spel, maar laat je niet verleiden tot het verliezen van teveel geld op weg naar de top!

Overzicht van legale online casino's in Nederland

  • Nederlandse support
  • Sportsbook
  • Voetvalwedden

LEES ONZE REVIEW

  • Nederlandse support
  • Storten met iDEAL
  • Bookmaker & Casino

LEES ONZE REVIEW

  • Nederlandse support
  • Sportsbook
  • Voetvalwedden

LEES ONZE REVIEW

  • Live wedden
  • Poker
  • Casino

LEES ONZE REVIEW

  • Slots
  • Live Casino
  • Vertrouwd

LEES ONZE REVIEW

  • Vertrouwd
  • Poker
  • Live Casino

LEES ONZE REVIEW

  • Slots
  • Live Casino
  • Snel

LEES ONZE REVIEW

  • Sports
  • Casino
  • Live bets

LEES ONZE REVIEW

Kansino

  • Vertrouwd
  • Live Casino
  • iDEAL

LEES ONZE REVIEW

  • Poker
  • Caribbean stud
  • Texas Hold'm

LEES ONZE REVIEW

  • Bingo!
  • Bingo90!
  • Bingo75!

LEES ONZE REVIEW

LiveScore Bet

  • Sport Bet
  • Voetbal
  • eSports

LEES ONZE REVIEW

  • Nederlandse support
  • Storten met iDEAL
  • TOTO Voetbal

LEES ONZE REVIEW

  • Vertrouwd
  • Slots
  • Live Casino

LEES ONZE REVIEW

ZeBet

  • Sports
  • Paardenrennen
  • iDEAL

LEES ONZE REVIEW

  • Wel vergunning
  • Nog niet live
  • Bookmaker & Casino

LEES ONZE REVIEW

Flash Casino

  • Vertrouwd
  • Wel vergunning
  • Nog niet online

LEES ONZE REVIEW

Oranje casino

  • Nederlandse support
  • Storten met iDEAL
  • Bookmaker & Casino

LEES ONZE REVIEW

kroon-casino

  • Sports
  • Paardenrennen
  • iDEAL

LEES ONZE REVIEW